Vybavení servisu

Vybavení servisu zahrnuje širokou multifunkční pásovou brusku pro broušení, leštění skluznic a hran (spodní, boční brus). Bruska je vhodná pro lyže i snowboardy. Používáme speciání tuningové a strukturovací pásy. Finální broušení skluznic provádíme na brusném pásu 3M Trizact (diamantový pás který odstraňuje zbytkový chlup ze skluznice). Dále máme speciální brusku KT Technic pro přesné broušení boční hrany a tuning (odklon) spodní hrany lyží a snowboardů (důležité pro carving). Předposledním strojem je bruska WINTERSTEIGER Micro (trojkombinace), která brousí skluznice a hrany pásem. Dále umí brousit skluznice kamenem a vytvářet struktury. Posledním strojem je bruska WINTERSTEIGER Trim 71 Disc. Kompaktní stroj určený k broušení bočních a spodních hran lyží a snowboardů keramickými kotouči.

Opravy skluznic provádíme za pomocí vyvařovacích pistolí Snoli a sady na opravu skluznic KT Technic.

5000_reparatur-stanz-set
K finální preparaci skluznice (za horka) používáme kvalitní vosky TOKO a voskovačku/leštičku SKID WAXON vhodnou pro lyže i snowboardy.
Toko JPG Color

Používáme servisní materiály, nářadí a výrobky značek TOKO, Holmenkol, KT Technic, Swix, Snoli a Skivo.

Pro montáže vázání používáme originální montážní šablony.
Vázání seřizujeme, testujeme na diagnostickém stroji WINTERSTEIGER SKITRONIC PLUS včetně tištěného potvrzení.

seřízení vázání

DOPORUČENÍ:  Lyže by měly projít servisní údržbou vždy před zimní sezónou, po týdnu lyžování a na konci zimní sezóny (před uložením).
Vázání by mělo být zkontrolováno alespoň 1x ročně a také po 14 dnech lyžování!